Aicinām uz pirtiņu!

Omulīga, romantiska pirtiņa, pašā Lielupes krastā, ar atbilstoša izmēra terasi atpūtai vai grilēšanai. Pirtiņu piedāvājam Jums jau izkurinātu, ar izmērcētām, pašu sietām slotiņām.
Aplūkojiet cenas
cropped-favicon512x512.png

Mums ļoti patīk pērties un veldzēties tieši upes ūdeņos! Šādu iespēju varam piedāvāt arī Jums. Esam radījuši omulīgu, romantisku pirtiņu, pašā Lielupes krastā, ar atbilstoša izmēra terasi atpūtai vai grilēšanai.

Pirtiņu piedāvājam Jums jau izkurinātu, ar izmērcētām, pašu sietām bērza vai ozola slotiņām. Rūpējamies, lai vienmēr būtu pieejama dažādu tēju izlase, kuru varēsiet izmantot bez maksas.

Pērtuve Jūs sagaidīs ar jaudīgu malkas pirtskrāsni, kura ātri uzkarst un pateicoties pamatīgam akmeņu daudzumam ilgi tur karstumu. Uz lāvām brīvi var apgulties pilnā augumā divi cilvēki, bet sasēsties astoņi. Pērtuvi esam aprīkojuši ar LED apgaismojumu, kuram ērti varat regulēt gan stiprumu, gan gaismas toni, radot savam noskaņojumam visatbilstošāko atmosfēru.

Pirts priekštelpa ir gana plaša, lai pie galda izvietotos 6-8 cilvēki. Jūsu ērtībām tur atrodas neliels ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna un nepieciešamais trauku minimums – šķīvji, glāzes un krūzītes. Par noskaņu rūpējas atbilstoši regulējams LED apgaismojums, ar telefonu vai jebkuru citu datu nesēju savienojams skaļrunis un, protams, dzīvā uguns, kuru varat vērot caur pirtskrāsns stiklotajām durtiņām.

Svarīgs elements pēc pēršanās, lai pilnvērtīgi relaksētos, mūsuprāt, ir pilnā augumā atgulties un brīdi ļauties pilnīgam mieram. Siltākā laikā to var darīt uz āra terases, bet vēsākā arī pirts priekštelpā, viegli transformējot gala solu par ērtu guļvietu 2 personām.

Āra terasi no upes norobežo dabīgu meldru siena, padarot Jūs neredzamus apkārtējai pasaulei, tai pat laikā ļaujot Jums vērot uz upes notiekošos procesus. Uz upi nonāksiet pa izgaismotu laipiņu, kura īpaši romantisku peldi padara diennakts tumšajās stundās. Stabilas metāla trepītes nodrošina ērtu un drošu iekāpšanu un izkāpšanu no ūdens.

Terasē Jūsu ērtībām novietots 6-vietīgs dārza galds, grils un atpūtas krēsli. Arī labierīcības atradīsiet tepat aiz stūra. Turklāt auto piebraucams un novietojams tieši blakus pirtiņai.

Esam padomājuši par tiem, kam relaksācijas procesu patīk izbaudīt garākā laika posmā – pirtiņā iespējams nakšņot! Pirts priekštelpa viegli transformējama par guļamtelpu, 2-4 cilvēkiem. Par ērtiem matračiem esam parūpējušies. Virtuves stūrīša aprīkojums ļaus Jums pagatavot brokastis, kuras varēsiet  izbaudīt arī uz āra terases vērojot saullēktu.

Mūsu viesi bieži izmanto pirtiņu arī makšķerēšanai. Jo tieši no laipiņas sākas dziļums, kas dod iespēju grunts vai pludiņmakšķerēšanai, nepametot terasi. Tādā veidā tiek risināta, makšķerniekiem tik pazīstamā problēma – Ko darīt sievām, kamēr vīri makšķerē? Pie mums sievas var baudīt pirti, sauļoties vai vienkārši atpūsties, bet vīri makšķerēt tai pat laikā esot kopā.

Piemērota  arī lielākām svinībām līdz pat 30 personām, apvienojot ar svinību terasi. Tur tavai izklaidei pārnēsājamā ugunskura vieta, dārza mēbeles, grils un viss foršai čilošanai!

Ar nepacietību gaidām ciemos arī Jūs, lai varētu novēlēt Vieglu garu un patīkamu pēršanos!

Šajā namiņā pirts ir tikai kā garšas pastiprinātājs. Tā ir peldoša oāze diviem vai ģimenei. Lai ari noenkurots pašā Lielupes krastā, namiņš ir gatavs jebkurā brīdī aizvest Jūs romantiskā piedzīvojumā. Izšūpot Lielupes viļņos un ieaijāt sen pelnītā miegā. Šeit vari palutināt savu mīļoto ar paša gatavotām brokastīm, pirts rituālu vai enerģiski uzlādējošu ziemas peldi āliņģī. Tik pat labi varat grilējot uz pontona sagaidīt saulrietu vai vērojot naksnīgi izgaismoto Jūrmalu aizklīst bezgalīgajā fantāziju kosmosā. Arī Tavai laivai vai kuterim vienmēr atradīsies vieta pie paša namiņa.
Namiņā atradīsi ādas mēbeles, izvelkamo dīvānu un fantastisku skatu pa lielu logu uz Lielupi. Pie virtuves virsmas Tevi gaidīs nepieciešamie trauki, ledusskapi, tējkanna un mikroviļnu krāsns. Tavai higiēnai biotolete un izlietne iekštelpās. Duša-ārpus namiņa koplietošanas telpās. Ar malku kurināmās pirts krāsns silda arī pārējo telpu un nomierina Tavu garu ar dabīgas liesmas deju.

VARKAĻU OSTAS PIRTIŅA - upes krastā

MĀRTIŅŠ - peldošais namiņš ar pirti

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
PIEKRĪTU
UZZINĀT VAIRĀK →