Aicinām uz pirtiņu!

Omulīga, romantiska pirtiņa, pašā Lielupes krastā, ar atbilstoša izmēra terasi atpūtai vai grilēšanai. Pirtiņu piedāvājam Jums jau izkurinātu, ar izmērcētām, pašu sietām slotiņām.
Aplūkojiet cenas
UZŅEMOT JŪS CIEMOS UN NODROŠINOT JŪSU ATPŪTU, MĒS DALĀMIES AR LABĀKO, KAS MUMS IR UN, KO ESAM IEMĀCĪJUŠIES.
Varkalu osta kopskats4

Mūsu stāsts

Varkaļu osta ir izveidojusies Kazaku ģimenes piekrastes īpašumā, un no laivu steķa vienai laivai izaugusi par laivu piestātni un atpūtas kompleksu. Varkaļu Osta kļuvusi par tikšanās vietu atpūtniekiem, makšķerniekiem, ūdenssportistiem un kuģotājiem. Tā atjaunota vietā, kur senāk bijusi Varkaļu pārceltuve, kura nodrošināja vietējo Salas pagasta iedzīvotāju nokļūšanu uz kūrortpilsētu Jūrmalu. Veidojot un attīstot Varkaļu Ostu, par patīkamu un iemīļotu atpūtas vietu mūsu viesiem, mēs vadāmies no savas pieredzes un sajūtām, ko paši šeit gūstam. Varkaļu Ostas ģeogrāfiskais novietojums un vēsturiskā attīstība ir izveidojusi pamatvirzienus, kas raksturo to, kas tad ir Varkaļu Osta – atpūtas kompleks, laivu piestātne, laivu noma, izbraucieni ar kuģīti, pirtiņa.

Izbrauciens ar kuģīti Varkaļu ostā

Latvijas koka flote

Ivars Kazaks ar dēlu Jāni ir vieni no Latvijas koka flotes dibinātājiem. Varkaļu Ostā notikuši vairāki Latvijas koka flotes salidojumi, kuri guvuši ne tikai plašu rezonansi un atspoguļojumu presē, bet uz visiem laikiem palikuši to dalībnieku un viesu atmiņās ar savu neatkārtojamo noskaņu un fascinējošo antīko koka kuģošanas līdzekļu šarmu. Ivars Kazaks joprojām ir viens no retajiem, aktīvajiem koka kuģu entuziastiem Latvijā.

Varkalu osta Pie udens

Pie ūdens

Ko katram no mums nozīmē atrasties pie ūdens?
Kāpēc cilvēks cenšas izrauties no ikdienas ritma dodoties pie ūdens?
Kāpēc savas īpašās un svētku dienas labprāt pavadām pie vai uz ūdens?
Kāpēc brīžos, kad cilvēkam ir slikti, tas mierinājumu meklē pie ūdens?

Ja kādam no Jums vēl nav atbildes uz šiem vai līdzīgiem jautājumiem, tad Varkaļu Osta ir viena no tām vietām, kur savā un īpašā veidā noskaidrot savas attiecības ar ūdeni. 

 

Jānis Kazaks, Varkaļu Ostas īpašnieks ir aizrautīgs ūdenssportists. Viens no retajiem Latvijā nodarbojas ar hidrofoilingu, jeb tautas valodā runājot – brauc ar lidslēpi. Tā ir slēpe, ko tāpat kā ūdensslēpes un veikbordu velk motorlaiva, taču uz tās sēž, kā uz krēsla un tā saucamā “darba virsma” ir zemūdens spārni. Kopš 2004. gada Jānis ir regulārs Eiropas hidrofoileru salidojumu un sacensību dalībnieks.

Augstākie sasniegumi: 

2008. gadā – 7. vieta Eiropas hidrofoilinga čempionātā. Passau, Vācija. 2016. gadā – 5. vieta Atklātajā Eiropas hidrofoilinga čempionātā. Koblenza, Vācija.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
PIEKRĪTU
UZZINĀT VAIRĀK →